4klass

Forum "kl. 2k" z Gimnazjum 49

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2:January:+0100 19:27:28

akiel95

Moderator

Zarejestrowany: 25:March:+0100
Posty: 184
Punktów :   

Moda na sukces

Teraz wszyscy piszą!

01x01
Wieczór, więzienie.
Godzina 21.
Podchodzi osoba odwiedzająca do strażnika:
[O]:Przyszedłem na 21:00 do kolegi
Pokazuje kartkę ,gdzie jest napisane kto to.
Strażnik kiwa głową i prosi , by z nim poszedł.
Idą ,idą. Strażnik stoi , osoba odwiedzająca weszła do specjalnego pokoju,gdzie znajdują się 2 miejsca i rozdzielająca szyba.
[W]ięzień: Co ty chcesz? To przez Ciebie tu siedzę!
[O]: Hmm. Jesteś mi trochę potrzebny. Potrzebuję kogoś kto ma taki talent,determinację.
[W]:Ja jakiś mam? hmm...A jak chcesz mnie odbić?
[O]:To już moja działka.Puszczę Cię,jeśli będziesz dla mnie w końcu pracować.
[W]:Haha! Może frytki do tego? Walczymy ze sobą już tyle lat i w końcu wygrałeś. Nie lepiej było od razu mnie wziąć niż skarżyć sięna policję jak do mamusi?
[O]:Cicho. Podsłuchują nas i tak nie mają prawa mnie zatrzymać bo nie wiedzą o co chodzi.
[W]:Ta.Więc jak?
[O]:Siedź tu grzecznie. Nadejdzie czas.
[s]trażnik:Już koniec rozmowy.
Wyszedł.Facet w czarnej kurtce,mały z długimi włosami po rozmowie cały czas się patrzył na budynek. W końcu wyszedł.
Strażnicy zaczeli się na siebie patrzeć pokazując,że jest coś nie tak.


mcheniu.bloog.pl

Offline

 

#2 7:January:+0100 21:18:07

Skorpi

Uczeń

10643551
Zarejestrowany: 8:September:+0200
Posty: 304
Punktów :   

Re: Moda na sukces

A w czasie gdzieś w Japoni, przy ognisku Małas wyczołguje się z krzaków:
[M]ałas: Zaraza-sensei! Potrzebujemy wsparcia! Nasz trzyosobowy oddział został zaatakowany! Śnigut-kun i Tytus-kun zostali zaatakowani przez wrogich ninja! Przejrzałem moim sharinganem wroga! To trzej shinobi z Oto-gakure, uciekłem, aby Cię o tym poinformować!
[Z]araza: Dobrze się spisałeś, ruszamy im na pomoc! Mam nadzieję, że przeżyją trochę bez nas!
[M]: Hai!
Pobiegli w stronę, którą wskazał Małas. Już po krótkim czasie słychać było szum walki. Z chmury czarnych obiektów wyłonił się wysoki, zakapturzony chłopak.
[T]ytus: Zaraza-sensei, w samą porę! Wrogów jest 12, przybyły inne teamy! Moje robaki zajęły się trzema, Śnigut-kun dalej z nimi walczy, długo nie wytrzymamy!
[Z]: Znakomicie, zanosi się na walkę! Dobrze, że jesteś z klanu Aburame, mogli byśmy nie dać rady!
Wbiegli na pole walki. Na ziemi leżało trzech shinobi z wioski dźwięku, częściowo pożartych przez istoty Tytusa. Czterech innych leżało przebitych, w kałuży krwii, niektórzy jeszcze żyli. W oddali widać było postać Śniguta, samotnie toczącą bój z jednym za wrogów.
[M]: Sharingan! Zostało 4 żywych i ten Śniguta.
[Z]: Dwóch dla mnie, dla was po jednym Zabić, nie potrzebujemy zakładników. Wykonać!
[MiT]: Hai!
Tytus pobiegł w stronę najgrubszego shinobi w okolicy.
[T]: Hahahaha! Będzie dużo jedzenia dla moich robaczków!
Małas wyruszył na krzepkiego młodzieńca z grzywą mocnych, zielonych loków.
[M]: Smacznego!
Z okrzykiem na ustach ruszył na przeciwnika, w biegu szykując znaki do Chidori.
Jednak Zaraza wyczuł podstęp.
[Z]: Byakugan! No jasne, to zasadzka! Uciekajcie z tąd!
Ale było już zbyt późno. Spod ziemi wyłoniło się pięciu shinobi z Oto i otoczyło Zarazę. Doszli do tego jeszcze wcześniejsi dwaj.
[Z]: Siedmiu na jednego? Tchórze!
Dwóch z nich rzuciło się na Zarazę. Odparł ich szybkim Hakkeshou Kaiten. Pozostali byli bardziej ostrożni. Jeden z nich przywołał masę kunai, wprost na Zarazę. Ten wykonał Hakke Hyaku Ni Juu Hachishou: 128 uderzeń. Odbijając lecące w niego bronie rozglądał się za przeciwnikami. Tytus kończył walkę z przeciwnikami, było ich już dwóch, a dwaj inni leżeli martwi u jego stóp. Małas swoim żywiołem Katon spalił małą grupę innych shinobi. Śnigut świetnie się bawił wykonując Yanagi no May, czyli Taniec Wierzby. Bez litości mordował przeciwników nie zwarzając na to, czy to klony, czy nie.
Zaraza postanowił nie pozostawać gorszy. Atakiem Juken sparaliżował kolejnego przeciwnika, pozostałych zabił Shugohakke Rokujuuyonshou.

Po walce nie zostało nic, bo owady Tytusa były bardzo głodne. Samotni shinobi stanęli na tle zachodzącego słońca. Gdyby jakiś przeciwnik przeżył, na pewno zapamiętał by te nazwiska. Zaraza z klanu Hyuuga, Małas z klanu Uchicha, Śnigut z klanu Kaguya i Tytus z klanu Aburame. Gdyby przeżył...
[Z]: Dobra walka, dziś udowodniliście, że jesteście godni zaufania. Potraficie się obronić, cenię to w was.
[M]: To było łatwe sensei! Dobrze nas wyćwiczyłeś!
[T]: Mamy jakąś następną misję?
[Z]: Ruszamy do "cywilizowanych krajów za morzem" Jesteśmy tam wzywani przez moich przyjaciół.
[Ś]: Więc opuszczamy Japonię? Podobno Europejki są ładniejsze od naszych...
[T]: A ty znowu to samo! Chcę się sprawdzić i ich pokonać, kimkolwiek są, nasi wrogowie nie mają szans!
[Z]: Tak więc ustalone, ruszamy jutro o świcie. W porcie będzie czekał transport.
[M]: Hai! Jestem najlepszy!
[T]: Zamknij się!
[Ś]: Właśnie, nie wkurzaj mnie.

Kim są tajemniczy wrogowie? Czy ma to coś wspólnego z atakiem Oto-Gakure? I czemu Małas się wreszcie nie zamknie? Dowiemy się w następnym odcinku...


http://img39.imageshack.us/img39/5026/beztytuuwiv.jpg
"Nó đã quá muộn. Không có trả lại cho tôi." Sasuke

^^ Heniu, dobrze przetłumaczone?

Offline

 

#3 1:March:+0100 19:54:47

ktoś

Uczeń

5608150
Zarejestrowany: 11:February:+0100
Posty: 74
Punktów :   

Re: Moda na sukces

Ciemne, lipcowe popołudnie. Stary garaż na peryferiach. W zacienionym pokoju,na zdezelowanych stołkach siedzą dwie postacie.
Niższa bawi się niby od niechcenia nożem.
-Ściągnęłem Ciebie tutaj, mój drogi przyjacielu...-zaczął
-Ittai- zaklą z japońskiego drugi- nie mydl mi oczu. Już ja znam twoje sztuczki!Nie po to płynąłem tu tyle żebyś mi teraz odstawiała takie durne gadki!
Zaraza uświadomił sobie, że mimo to już polubił Europe. Jakoś wygodniej było mu bez tych wszystkich tytułów.
-Ahh... zawsze brakowało ci manier... Ale skoro tak chcesz... Musze wyciągnąć kumpla z więzienia. Zrobisz to da mnie, mój przyjacielu?
Zaraza zasępił się. Europejski więzienia zawsze były dla niego nienormalne - wiesz - powiedział przezornie - nic nie jest za darmo.
Zaśmiała się cicho. Masz mnie za chama i amatora? - odparł - 20 tys. w zielonych i mieszkanie dla ciebie i twoich chłopców. może być?
- Podłe czasy. Tak tanio?
- To małe więzienie. Właśnie go przenieśli
- No dobra może być
- Oto szczegóły roboty. Zrób to szybko.
Zaraza wstał - nie ufasz mi ? - rzekł odchodząc w stronę drzwi
- To cholernie ważne.-Po ninji został już tylko pyłek i wrażenie w głowie Ryszarda, żę o czymś zapomniała.

Offline

 

#4 10:June:+0200 21:08:26

akiel95

Moderator

Zarejestrowany: 25:March:+0100
Posty: 184
Punktów :   

Re: Moda na sukces

Gdzie ta stara moda na sukces się podziała? Usunęliśmy czy co?


mcheniu.bloog.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti-ukw.pun.pl www.arjunrampal.pun.pl www.gildiasithlords.pun.pl www.wsztokf.pun.pl www.ekonomia.pun.pl